This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31732
€250.00

Apartament 1+1 Per Qira Tek Vizion+

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 7
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko. Apartamenti eshte pjese e kompleksit Vizion+. Organizohet si me poshte: 1 sallon ndjenje, 1 dhome gjumi, nje tualet me ajrim natyral, dhe dy balkone. Ndodhet ne katin e 9 dhe orientimi eshte Jug. Cmimi: 250 euro Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. +355 69 60 22 313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Shkoder
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top