This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31733
€800.00

Ne Rezidencen Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qira Apartament Duplex 2+1

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 27
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Apartament Duplex 2+1. Apartament me nje siperfaqe 127m2, ndodhet ne katin e 1-re te nje godine. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar ne menyre cilesore, i pabanuar me pare. Cmimi: 800 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin Sidrit ne nr.: +355674052735

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€197.00
€300.00
Shkoder
Postuar Sep 14, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
€400.00
Go to top