This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31734
€103.00

Hyrje 1+1 me qira për 2 muaj.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 18
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 1+1 me sipërfaqe 45m² afër Dugajeve të Reja. Hyrja ka një sallon, një dhomë gjumi dhe një banjo. Ndodhet në katin e tretë dhe ofron afërsi në Pedonale.
Ofrohet me qira për kontrata 2 mujore.

🏷ÇMIMI: 13'000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
€500.00
€450.00
Go to top