This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31735
€550.00

Ambient zyre me qera prane Bllokut!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 8
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient zyre prane zones se Bllokut. Zyra ka siperfaqe 102.5 m2. Ka ne perberje 2 tualete, 1 ambient kuzhine. Ka siperfaqe te bollshme dhe te pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Eshte ne gjendje shume te mire. Ndodhet ne zone elitare. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ050918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€4,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€460.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€540.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€1,000.00
Go to top