This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31736
€158.00

Hyrje 2+1 me qira tek Truma.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 12
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur tek Truma. Ambjenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Ndodhet në katin e dytë, ofrohet e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 20'000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Lushnje
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia me qera
€1.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia me qera
€1,500.00
Vlore
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia me qera
€25.00
Shkoder
Postuar Sep 01, 2018 tek Shtepia me qera
€150.00
Go to top