This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31737
€4,500.00

Zyra me qera prane Bllokut!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 18
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepen me qera zyra prane zones Bllokut. Zyrat jane te pozicionura ne kat te 2-te, pallat i ri me hyrje te dedikuar. Kane siperfaqe te bollshme prej 450 m2, dhe ndahen nepermjet vetratave te xhamit. Jane mjaft funksionale dhe te pershtatshme per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Mjaft funksionale per showroom apo ekspozitor. Fasada e jashtme e xhamit ben te mundur reklamimin dukshem te llojit te biznesit. Ne perberje ka ambinet recepsioni, jane te pajisur me sistem ndricimi. Cdo ambient eshte i pajisur me sistem kondicionimi. Zona eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume informacione dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Id e prones : AN050918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,600.00
€2,200.00
Shkoder
Postuar Aug 10, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
Shkoder
Postuar Aug 12, 2018 tek Apartamente me qera
€1,500.00
Go to top