This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31739
€2,000.00

Ambient biznesi 2 katëshe

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 26
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin e parë 460 m² dhe në katin e dytë 96 m².
Prona është e rrethuar nga një oborr me një sipërfaqe prej 500 m².
Në brendësi ka tre banjo, ndër të cilat njëra banjo është e pajisur me dush, ndërsa banjoja tjetër përfshin dushin dhe një vaskë. Ambjenti është i survejuar me kamera sigurie dhe ka në dispozicion roje 24/24 orë.

🏷ÇMIMI: 2000 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Durres
Postuar Aug 17, 2018 tek Te tjera
€1,320,000.00
Shkoder
Postuar Aug 25, 2018 tek Te tjera
€29,000.00
Shqiperi
Postuar Aug 30, 2018 tek Te tjera
€100.00
€6,000.00
Go to top