This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31740
€35,750.00

Apartament 1+1 në shitje

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 10
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65 m² të ndodhur tek shkolla “Oso Kuka”. Hyrja ndodhet në katin e pestë të banimit. Apartamenti ka një sallon, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon që ofron pamje nga rruga. Pallati është i ri dhe ofrohet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 35’750 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Vlore
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
€126,400.00
Go to top