This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31741
€158.00

Apartament 2+1 me qira tek Kinemaja

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 22
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 64 m² në katin e tretë dhe ndodhet tek Kinema “Millennium”. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon me pamje nga rruga kryesore. Pallati është i ri dhe ofrohet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Go to top