This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31742
€500.00

Qera vjetore vilë 2 katëshe Golem

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 37
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera vjetore vilë 2 katëshe në Golem rruga Dituria. Vila ofrohet e mobiluar. Ka një hapësirë prej 400 m2 të shpërndarë në 2 kate ku;
Kati përdhe i organizuar në:
• 1 dhomë+ 1tualet e pa varur me dalje në oborr, ku mund të shfrytëzohet si ambient zyre apo bisnezi.
• 1 tjetër dhomë +1 tualet e pa varur me dalje në oborr, ku po ashtu mund të shfrytëzohet si ambient zyre apo bisnezi.
• 1 ambient i pa varur me kuzhinë, krevat martesorë dhe 2 krevatë e 1tualet.
• 1tjetër ambient i pa varur me kuzhinë krevat martesorë dhe 2 krevatë e 1tualet.
Kati i dyte i organizuar në:
• 1 ambient ndenje bashke me kuzhine me hapësirë.
• 3 dhoma gjumi, korridor dhe 2 tualete.
• 1 studio ,2 ballkone dhe 1 verandë me hapsirë.
Ambientet në vile janë me dritare të mëdha që mundësojnë një ndricim shumë të mirë gjatë gjithë ditës me dritë natyrale,.Dritaret janë të pajisura me grila dhe muret me termoizolim të brendshëm.
Vila ofron një pamje të bukur në oborr dhe mundësi parkimi , kopësht i mbjellë me pemë zbukurimi, frutore dhe lule të ndryshme të cilat ofrojnë një ambient qetësie. Vila është e ndërtuar në një zone të qetë dhe me ajër të pastë.Punimet janë të një cilesie të lartë.
Vila është e pajisur me garazh të mbyllur elektronikisht.
Ndodhet vetëm 500m nga deti, 10km nga porti Durrës dhe 30 km nga aeroporti i Tiranës.
Për informacione cell:00393343977406 00355698576608
Çmimi 500 Euro/muaj.

Laura

User since: Jul 29, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Lushnje
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia me qera
€1.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia me qera
€1,500.00
Vlore
Postuar Aug 20, 2018 tek Shtepia me qera
€25.00
Shkoder
Postuar Sep 01, 2018 tek Shtepia me qera
€150.00
Go to top