This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31743
€58,020.00

Apartament 2+1, në shitje. pranë shkollës "Oso Kuka"

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 40
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 96.7 m² në katin e pestë të banimit, të ndodhur tek shkolla “Oso Kuka”. Apartamenti përbëhet një sallon, dy dhoma gjumi, dy banjo, njëra nga të cilat ndodhet në dhomën martësore dhe një ballkon që ofron pamje nga rruga kryesore, duke bërë të mundur ndriçimin e plotë të apartamentit me dritë natyrale. Pallati është i ri, i shtruar në parket dhe ofrohet i pamobiluar. Banjot janë të pajisur me sistem aspirimi. Apartamenti ndodhet në zone të qetë e populluar nga familjarë.

🏷ÇMIMI: 58’020 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
€42,000.00
Go to top