This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31746
€136,500.00

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane RIO Bar.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 20
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane RIO Bar. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte bosh, secila nga dhomat e gjumit eshte e bollshme, me ndarje paradhome dhe dhome, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1300 Euro/m2.

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€94,800.00
€190,000.00
Go to top