This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31752
€850.00

Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 18
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit. Apartament duplex 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 180m2 i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 4 AC, oxhak funksional, parkimi i perfshire ne cmim. Orientohet ne Jug-Lindje-Perendim.
Cmimi 850 Euro/muaj.

ID : 214F180

Tirana Real Estate

User since: Dec 13, 2012
See all ads »

Email

Shkoder
Postuar Aug 10, 2018 tek Apartamente me qera
€160.00
Shkoder
Postuar Aug 12, 2018 tek Apartamente me qera
€1,500.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top