This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31754
€150.00

Apartament 1+1 me qira, në Rus

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 22
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus.
Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet nga një sallon, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon që ndodhet në dhomën e gjumit me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ofrohet i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 150 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top