This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31755
€230,000.00

Shitet super apartament luksoz te Kodra e Diellit!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 13
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet super apartament luksoz tek Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti eshte i pozicionur ne kat te 4-te, pallat i ri me orientim nga Lindja. Ka siperfaqe te bollshme prej 239.17 m2 me nje planimetri te rregullt dhe majft funksionale. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1soxhorno, 1garderobe, 2 tualete, dhe 3 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar. Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne dhe mjaft luksoze. Te gjitha punimet jane te cilesise se larte, elektroshtepiaket jane te cilesise dhe markave te njohura. Eshte i pajisur me sistem chiller, dyshemja e shtruar me parket druri. Oxhaku i vendosur ne soxhorno te ofron akoma me shume nje ambient te kendshem dhe shplodhes. Ndodhet ne zone te preferuar dhe mjaft te frekuentuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ060918-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€65,000.00
Shkoder
Postuar Aug 30, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shqiperi
Postuar Sep 01, 2018 tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Go to top