This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31756
€1,200.00

Super apartament luksoz me qera ne Bllok!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 10
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
jepet me qera super apartament luksoz ne nje nga zonat me te mira te Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat 5-te, ka planimetri 3+1 me nje siperfaqe te bollshme prej 148 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre luksoze, nje nderthurje e stilit modern dhe antik. Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri. Eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket te cilesise dhe markave te njohura. Oxhaku ne soxorno te ofron nje pamje te kendshme dhe shplodhese. Te ofron gjithashtu mundesi parkimi ne garazhin nentokesor te pallatit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€230,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€100,000.00
Go to top