This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31757
€75,000.00

Shitet apartament ne Myslym Shyri!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 25
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te pallat ekzistues. Ka siperfaqe te bollshme prej 82m2. Eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte rikonstruktuar totalisht. Ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te Tiranes. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ080918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€94,800.00
€190,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Go to top