This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31758
€600.00

Lokal me qira në Pedonale

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 9
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent lokali të ndodhur në Pedonale. Lokali ofron një ambjent të bollshëm, ka dy banjo të kompletuara dhe është i pajisur me aspirim dhe kondicionim. I ka të gjitha arredimet e duhura për lokal.

🏷ÇMIMI: 600 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Aug 30, 2018 tek Te tjera
€100.00
€6,000.00
€300.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€550.00
Go to top