This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31759
€66,000.00

Apartament 3+1 në shitje, tek Kryqëzimi i Degës

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 47
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në Kryqëzimin e Degës. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë, duke ofruar një pamje te plotë të qytetit. Hyrja përbëhet nga një sallon, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Apartamenti ka ashensor dhe shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 66’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€130,000.00
€42,000.00
€48,500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Go to top