This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31763
€450.00

Apartament me qera afer Stacionit te trenit!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 26
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 afer Stacionit Trenit, tek Prokuroria e Tiranes. Apartamenti eshte i pozicionuar ne kat te 9-te, me siperfaqe 120m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet e domosdoshme. Eshte ne gjendje shume te mire. Ndodhet ne zone qendrore mjaft te preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ070918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 23, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Aug 27, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
€150.00
€142.00
Go to top