This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31764
€98,000.00

Apartament ne shitje tek Vasil Shanto!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 44
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallati ri, ndertuar rreth vitetve 2000 me punime teper cilesopre. Ka siperfaqe 103 m2 me nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona eshte mjaft e preferuar me akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone kontaktoni direkt me pronarin ne Nr 0692055122.

Id e prones : AZ060918-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€42,000.00
€48,500.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
€85,000.00
Go to top