This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31766
€280.00

Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial.

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 30
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial.
Ambjenti me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Fasade xhami, pozicioni qe ka ben te kete ndricim shume te mire natyral. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, klinike, etj..

Cmimi: 35.000 Lek / muaj.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. +355676022313

Mei Properties

User since: Jan 08, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€70,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€8,100.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Te tjera
€4,000.00
Go to top