This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31767
€49,790.00

Apartament 2+1 në shitje, tek ish-Shtëpia e Pionerit

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 48
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 76.6 m² në katin e dytë të banimit. Apartamenti ndodhet tek ish-Shtëpia e Pionerit. Hyrja ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon. Apartamenti është i ri.

🏷ÇMIMI: 49'790 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€110,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€230,000.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Go to top