This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31768
€280.00

Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 21
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Fasade xhami, pozicioni qe ka ben te kete ndricim shume te mire natyral. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, klinike, etj..

Cmimi: 35.000 Lek / muaj.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. +355676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€892,500.00
Durres
Postuar Aug 17, 2018 tek Te tjera
€1,320,000.00
Shkoder
Postuar Aug 25, 2018 tek Te tjera
€29,000.00
Shqiperi
Postuar Aug 30, 2018 tek Te tjera
€100.00
Go to top