This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31769
€400.00

Tek 9-Kateshet, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 16
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek 9-katesheti, prane Poliklinikes Qendrore Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri 11-katesh. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje se bashktu me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode. Ne cmim perfshihet edhe nje garazh.

Kontakto tani Flavian ne numrin +355672049700 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€150.00
€450.00
€197.00
Go to top