This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31771
€1,000.00

Zyre me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Sep 12, 2018 | Vizita: 6
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire pasi jane kryer rregullime te brendshme. Eshte e shtruar me parket, me perberje 1 tualet. Siperfaqa e bollshme dhe vendodhja ne zone te frekuentuar e bejne te pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ060918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 01, 2018 tek Shtepia me qera
€150.00
Shqiperi
Postuar Sep 03, 2018 tek Shtepia me qera
€200.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€400.00
€500.00
Go to top