This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31775
€40,000.00

Shitet apartament ne Kinostudio!

Postuar Sep 14, 2018 | Vizita: 12
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shite apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. "Myslym Keta". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 52.8m2. Eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte rikonstruktuar koehet e fundit. Ka ne perberje 1 dhome, gjumi, 1 kuxhine, 1 tualete dhe 1 ballkon te mbyllur. I pajisur me hipoteke. Shitet pjeserisht i mobiluar. Cmim i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ120918-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Tirane
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder
Postuar Aug 20, 2018 tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Go to top