This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31776
€200.00

Apartament 1+1 me qira, në qendër

Postuar Sep 14, 2018 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në katin e parë në qendër të qytetit. Apartamenti ofron një sallon, një dhomë gjumi dhe një banjo. Është i mobliuar në mënyrë moderne. Ka kondicioner dhe sistem kaldaje.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Shkoder
Postuar Aug 13, 2018 tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane
Postuar Aug 15, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane
Postuar Aug 15, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
Go to top