This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31777
€400.00

Tek Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira, Apartamenti 3+1

Postuar Sep 14, 2018 | Vizita: 24
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek Stacioni i trenit, Jepet me QIRA apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bashkohore. Orientimi Jug - Lindje. Vendodhja e ben qe zona te jete shume e qete dhe ka te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me te mire.

Cmimi: 400 euro/muaj

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr. 0692176666

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 16, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Aug 22, 2018 tek Apartamente me qera
€240.00
Tirane
Postuar Aug 23, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Aug 27, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top