This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31778
€400.00

Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Komercial

Postuar Sep 14, 2018 | Vizita: 19
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek Stacioni i trenit, Kompleksi Usluga, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti i pershtatur per bar kafe, lokal, me siperfaqe 75 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe cilesor. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet.

Cmimi: 400 Euro / muaj.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr. +355676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€892,500.00
Durres
Postuar Aug 17, 2018 tek Te tjera
€1,320,000.00
Shkoder
Postuar Aug 25, 2018 tek Te tjera
€29,000.00
Go to top