This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31779
€591.00

Dyqan me qira, tek ish-5 Heronjtë

Postuar Sep 14, 2018 | Vizita: 10
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 86.5 m² të ndodhur tek ish-5 Heronjtë. Dyqani është lehtësisht i dallueshëm në rrugën kryesore. Është i shtruar me pllakë dhe i rrethuar me vetratë xhami. Dyqani ka 2 dalje.

🏷ÇMIMI: 75’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€6,000.00
€300.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€550.00
Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Te tjera
€2,000.00
Go to top