This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31780
€67,000.00

Shitet apartament tek Rruga Bardhyl!

Postuar Sep 15, 2018 | Vizita: 128
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues, jo kat i fundit. Ka siperfaqe 80 m2 me perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi, 1 tualete dhe 1 ballkon. Ne apartament jane kryer punime te reja, dritaret jane te pajisura me grila. Eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ130918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€111,200.00
Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€39,401.00
€68,000.00
€96,800.00
Go to top