This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31781
€300.00

Apartament 2+1 me qira, tek Radio Shkodra

Postuar Sep 15, 2018 | Vizita: 75
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, ofron hapësirë të bollshme: një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Të gjitha dritaret janë të pajisura me grila, dhe ofrojnë pamje të qendrës së qytetit. Apartamenti është i shtruar tërësisht me pllakë dhe ofrohet i pamobiluar. Mund te shfytëzohet dhe si ambjent zyre.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
€500.00
Go to top