This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31782
€188,640.00

Shitet apartament tek Rruga e Kosovareve!

Postuar Sep 15, 2018 | Vizita: 113
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat me ndertim dhe punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 117.9 m2 qe organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Zona eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar shume prane parkut te Liqenit artificial. I pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ120918-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€87,750.00
Tirane
Postuar Oct 08, 2018 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Shkoder
Postuar Oct 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Vore
Postuar Oct 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top