This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31783
€100,000.00

Apartament ne shitje tek Rruga e Kavajes!

Postuar Sep 15, 2018 | Vizita: 94
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Rruga e Kavajes, prane Ish parkut te autobuzave. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 122 m2 dhe nje planimetri funksionale. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte ne gjendje te mire, ne zone mjaft te preferuar me akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Shume prane shkollave, kopshteve, cerdheve apo parqeve per femije. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ030918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,200.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
€66,000.00
€98,000.00
Go to top