This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia ne shitje  »Postime #31784
€60,000.00

Hyrje 2+1 në shitje, tek Ura Dervishbeg

Postuar Sep 15, 2018 | Vizita: 160
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një hyrje 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm, duke ofruar një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Shtëpia është rrethuar nga një oborr me sipërfaqe 60m². Hyrja është rikonstruktuar vitet e fundit, ka dyer druri, dhe është e shtruar në pllakë, dritaret janë të pajisura me dopio-xham. Shtëpia ka hipotekë.

🏷ÇMIMI: 60’000€
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia ne shitje
€420,000.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€66,000.00
Shkoder
Postuar Oct 05, 2018 tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Go to top