This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31785
€85,000.00

Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë

Postuar Sep 16, 2018 | Vizita: 124
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 96 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit. I gjithë apartamenti është i shtruar me parket, dhe dritaret janë të pajisura me grila, ofrohet i pamobiluar. Apartamenti ka hipotekë.

🏷ÇMIMI: 85’000€
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€37,000.00
€51,200.00
€88,620.00
€68,900.00
Go to top