This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Toke ne shitje  »Postime #31787
€708,661.42

Tokë në shitje, tek ish-Poçeria

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 71
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1422 m², me vendndodhje tek ish-Poçeria. Toka është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta, e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth, dhe ka dalje në rrugë.

🏷ÇMIMI: 90 milion lekë
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 17, 2018 tek Toke ne shitje
€129,000.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Toke ne shitje
€34,400.00
Durres
Postuar Sep 24, 2018 tek Toke ne shitje
Shkoder
Postuar Sep 25, 2018 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Go to top