This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31788
€600.00

Shtepi private me qera!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 50
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera shtepi private 1-kateshe ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Shtepia ka siperfaqe 140 m2 qe organizohet ne 4 dhoma, 1 koridor, 2 tualete dhe 1 ambient kuzhine. Eshte e shtruar me parket. Siperfaqet dhe ndarjet e bejne shume te pershtatshem per banim ose aktivitet biznesi si qender kursesh, cerdhe, kopesht etj. Shtepia te ofron dhe mundesi parkimi ne oborrin e jashtem deri ne 4 automjete. Zona eshte mjaft e pelqyer dhe frekuentuar. Cmimi mjaft i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ300818-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Shtepia me qera
€1,500.00
Vlore
Postuar Oct 01, 2018 tek Shtepia me qera
€25.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€400.00
€500.00
Go to top