This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31789
€1,500.00

Ambient komercial me qera prane Stadiumit Dinamo!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial prane Stadiumit Dinamo. Ambineti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. ka siperfaqe 160m2 open space. Ka ne perberje 2 tualete dhe nje ambient depo. ka lartesi 3.5 m. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme, prane rruges kryesore nga ku mund te reklamohet dukshem lloiji i aktivitetit te biznestit. Zona esht mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ310818-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,500.00
Shkoder
Postuar Oct 01, 2018 tek Te tjera
€632.00
Shkoder
Postuar Oct 02, 2018 tek Te tjera
€593.00
Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Te tjera
€220,000.00
Go to top