This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente ne shitje  »Postime #31790
€111,200.00

Shitet apartament te Rr. e Kavajes!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 43
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 te Rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 139 m2 qe organizohen ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndarjet e ambienteve jane te pershtatshme dhe funksionale. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ280818-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 12, 2018 tek Apartamente ne shitje
€580.00
€46,800.00
Shkoder
Postuar Oct 13, 2018 tek Apartamente ne shitje
€116,800.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2018 tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
Go to top