This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31791
€350.00

Apartament me qera tek Zogu i Zi!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 69
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi prane "Ring Center". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te banim, pallat i ri mjaft mire i administruar. Ka siperfaqe 93 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar me kushtet e domosdoshme. Ndodhet ne zone te frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ160818-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 22, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
€450.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top