This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31792
€750.00

Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 62
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne bllok, rruga "Brigada VIII", Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode.

Cmimi: 750 euro/muaj.

Kontakto tani Flavian ne numrin 0692176666 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 01, 2018 tek Apartamente me qera
€800.00
€1,600.00
Go to top