This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31793
€30,000.00

Ambjent biznesi për shitje, në Pedonale

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 86
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, pikërisht në Pedonalen “Kolë Idromeno”. Ambienti ndodhet në katin e dytë me një sipërfaqe prej 170 m² . Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe totalisht funksional. Ndahet në dy ambiente kryesore: ambienti i shërbimit dhe ambienti i kuzhinës. - Ambienti i shërbimit është i përbërë nga 15 tavolina me një shpërndarje dhe dekorim me shumë shije. - Ambienti i kuzhinës ka në funksionim një grill profesional “Zanussi”, një vatër dhe furrë profesionale të po së njëjtës markë, bolitor dhe lavastovilie profesionale, të gjitha në funksion të plotë dhe thuajse të papërdorura. - Ka edhe dy banjo të kompletuara me hidrosanitare shumë cilësore. Biznesi përfshin edhe një papafingoja me një sipërfaqe prej 170 m², i ndarë në dy ambiente dhe me 2 banjo. Ambienti ka një sistem kondicionimi dhe aspirimi qendror shumë cilësor dhe mjaft të kushtueshëm.
Shënim: Investimi fillestar i biznesit ka qenë 60’000 €, por ofrohet për ju me 30’000 €

🏷ÇMIMI I QIRASË SË OBJEKTIT: 1’000 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€1,500.00
Shkoder
Postuar Sep 26, 2018 tek Te tjera
€158.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2018 tek Te tjera
€395.00
Shkoder
Postuar Sep 27, 2018 tek Te tjera
€49,000.00
Go to top