This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31794
€350.00

1 Maji, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 50
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Perballe ish Ekspozites, pallatet 1 Maji, Jepet Me Qira Apartament 1+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode.

Cmimi: 350 euro/muaj.

Kontakto tani Flavian ne numrin +355692176666 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€360.00
Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€118.00
€300.00
€400.00
Go to top