This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Shtepia me qera  »Postime #31796
€900.00

Vilë 3-katëshe me qira, tek Truma

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 52
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një vilë 3-katëshe të ndodhur te Truma e Dugajëve të Reja. Vila ka një ndërtim shumë cilësor me një mobilim mjaft modern. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 100 m² dhe përbëhet nga një dhomë, një banjo si dhe verandën dhe korridorin.
Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo me vaskë dhe hidromasazh. Kati i tretë ose papafingoja ka 5 baxha dhe 1 banjo. Vila është e rrethuar nga një oborr plot gjelbërim me sipërfaqe 180 m² duke i ofruar shtëpisë një pamje shumë çlodhëse. E gjithë banesa ka ngrohje me sistem kondicionimi, ka grila dhe kapotë të jashtme, derë parkimi me telekomandë si dhe një oxhak.

🏷ÇMIMI: 900 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€158.00
Durres
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane
Postuar Sep 12, 2018 tek Shtepia me qera
€1,000.00
Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Shtepia me qera
€600.00
Go to top