This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31798
€450.00

Don Bosko, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 72
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode.

Cmimi: 450 euro/muaj.

Kontakto tani Flavian ne numrin 0692049700 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 04, 2018 tek Apartamente me qera
€450.00
€400.00
€250.00
€300.00
Go to top