This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31799
€360.00

21 dhjetori, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 47
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
21 dhjetori, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Cmimi: 360 euro/muaj.

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
€450.00
Shkoder
Postuar Sep 19, 2018 tek Apartamente me qera
€118.00
€300.00
Go to top