This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Apartamente me qera  »Postime #31800
€118.00

Apartament 2+1 me qira në Rus

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 86
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e pestë. Ndodhet në zonën e Rusit, te Axhagiq. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe është i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€300.00
€1,200.00
€400.00
€600.00
Go to top