This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Objekte banimi / Toke  » Te tjera  »Postime #31802
€365.00

Dyqan me qera ne Don Bosko!

Postuar Sep 19, 2018 | Vizita: 108
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dyqan ne Don Bosko. Dyqani ndodhet ne katin zero prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 122m2 qe ne brendesi organizohet ne dy kate te ndara, me 2 tualete dhe 1 ambient depoje. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem ku mund te reklamohet dukshem lloji i aktivitetit te biznesit. I pershtatshem per klinike, farmaci, zyre etje. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ270718-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Te tjera
€450,000.00
Shkoder
Postuar Oct 03, 2018 tek Te tjera
€277.00
Shkoder
Postuar Oct 03, 2018 tek Te tjera
€316.00
Tirane
Postuar Oct 03, 2018 tek Te tjera
€250.00
Go to top